Vítejte, návštěvníku! [ Registrovat | Přihlásitrss

FAQ

Tady jsme se snažili shrnout pro Vás odpovědi na často kladené otázky. Pokud jste ale na Váš dotaz odpověd nenašli, pak nás prosím kontaktujte na adrese sborez@seznam.cz Odpovíme Vám co nejdříve

1. Proč vznikl tento server?
Protože inzerce pro včelaře je roztříštěna na různých forech a portálech. Chtěli by jsme aby jste si zvykli na tento portál chodit a aby jste zde nalezli co nejvíce inzerátů. Stejně tak chceme aby si sem našli cestu jak komerční tak soukromí prodejci a bylo zde nabízeno co nejvíce zboží pro Vaši potřebu. 
2. Budu něco platit za zveřejnění inzerátu?

Jednoduše ne. Tento web není vytvořen za účelem zisku. Za inzeráty neplatíte nic. Ani jednotliví prodejci, ani firmy. Podmínka zobrazení inzerátu je pouze ta, aby se inzerát týkal včelaření jako takového. Nikdy se ani za inzeráty platit nebude. Jsme včelaři a tato stránka je vytvořena pro včelaře.

3. Je nutná registrace?

Ano ta ovšem nutná je. A je to právě z důvodu aby se zde nemnožily inzeráty, které se včelařením nemají nic společného. Takto se zaručí bezpečnost tohoto serveru a přehlednost jednotlivých kategorií. Registrací získáte možnost přidávat libovolný počet inzerátů do různých kategorií. Vždy ale jen k tématu včelaření.

4. Kdy se zobrazí můj inzerát?

Ihned po schválení. Nedokážeme garantovat, zda to bude hned, nebo za pár hodin. Každý inzerát prochází schválením a pak je teprve umístěn na webu. Je to zase z důvodu kontroly obsahu.

5. Budou zvýhodňovány inzeráty firem?

Ne, systém to neumožňuje a nechystáme se k tomu. Inzeráty budou zobrazovány na hlavní stránce tak jak byly přidávány.

6. Jaká je platnost inzerátu?

Platnost je 30 dní, ale lze kdykoliv upravit a “popostrčit” dopředu. To znamená, pokud budete denně chodit a upravovat inzerát, pak bude stále na první stránce. Pokud ho necháte bez aktualizací, bude postupně propadat, tak jak ho budou ostatní přeskakovat.

7. Jak mám zadat inzerát?

Je potřeba se zaregistrovat, po přihlášení kliknout na tlačítko Vložit inzerát a pak se nechat vést systémem. Je to ve třech krocích. Některá pole jsou povinná, některá ne. Pokud se rozhodnete vyplnit adresu Vašeho bydliště, pak se vedle inzerátu zobrazí mapa. Pokud ne, bude tam pouze info o Vás a kontaktní formulář, který případný zájemce vyplní a zpráva se rovnou odešle na Vámi zadaný email při registraci.

8. Můžu inzerát smazat?

Ano, pokud předmět prodáte, tak je možné ho v seznamu Vašich inzerátů smazat. Nebo se smaže automaticky po 30 dnech od zveřejnění.

9. Máte zájem o reklamu na webu?

Není to problém, zatím je reklama zdarma, protože začínáme, pak se uvidí. Nejspíš to vyřešíme nějakým bártrem. Jsme včelaři, tak nějaká ta věcička by se nám taky hodila. Takže pokud máte zájem, tak se ozvěte. Reklamu je možno mít na webu následující:

1. 4x box na hlavní stránce 125×125 px
2. Banner v headeru 468×60 px
3. Na stránce s výpisem inzerátu 336×280 px

10. Za co ručí provozovatel webu?

Chtělo by se říct za nic. Kontrolou inzerátů a schvalováním se na web nedostane inzerát, který se netýká včelaření. To, že ho tam zadá podvodník už ale neuhlídáme. V tu chvíli je řešení sporu mimo tento web. Registrací dáváte výslovný souhlas disponovat s Vašimi přihlašovacími údaji provozovateli webu pro případné spory. Vyhrazujeme si právo předat Vaše údaje (jméno, email, telefonní kontakt, webové stránky) straně kupujícího, který byl podveden. Pokud o tyto údaje podvedený požádá.

Nedokážeme ohlídat vše, proto prosím berte na vědomí, že je naprosto zbytečné vymáhat cokoliv po nás. Dáváme pouze prostor pro inzerci a nemáme jakýkoliv vztah k věcem zde nabízeným. Pokud inzerát spňuje všechny náležitosti, pak nebrání nic ho zveřejnit.

To je vše co by mohlo ovlivnit chod webu. Doufám, že Vám bude tato inzertní stránka ku prospěchu a budete se rádi vracet. Ať už jste prodávající nebo kupující.