Deník Včelaře | Etikety na sklenice

Etikety na sklenice

I když by mohl někdo namítnout, že se snažím sklidit ještě než jsem zasel. Tak já už jsem takový. Ve volných chvílích vyrábím věci dopředu a tohle je jedna z nich. Řekl jsem si, že naše etikety na náš potenciální med budou originální. Nechci nic tuctového i když výběr je. Ale všimli jste si někdy jaký? Nevím kdo ty etikety navrhuje, nebo přímo dělá, ale upřímně řečeno je to tragédie. Bez nápadu, jen aby se něco udělalo. A leckdy se to schová za novinku roku 2012. Třeba toto:

obrázek zboží 23

Moje srdce krvácí. Ano, je to jednoduché, přehledné ale je tady pořád to ALE. Nic nového. Bez myšlenky a pokud možno za 5 minut hotové. Věřím, že firmy, které se tímto zabývají, tak se nesnaží do ceny etikety zohlednit samotný „výtvor“ ale pouze cenu tisku, plus nějakou tu marži. Ale……zase ALE, obal prodává a to by mělo včelaře taky zajímat.

Takže jsem se do toho obul. Nebudu zastírat. Nějaké ty zkušenosti s grafikou mám. PS je můj celkem dobrý kamarád a navíc mi zbylo ve fotobankách pár kreditů. Takže jsem koupil nějakou grafiku, pár fotek a navrhl si vlastní etiketu. Myslím, že se mi celkem povedla a hlavně je zajímavá, funkční a s NÁPADEM…..

Co vy na to? Jsem zvědavý na kolik si tiskárna ocení tisk a jaká bude cena v porovnání s cenou běžně dostupných etiket na med. Když nebudu počítat cenu za fotky, protože jsem pouze směnil výdělek za mnou prodávané grafiky, tak mě tato etiketa zabrala tak hodinku práce.

Chce taky někdo něco navrhnout? :-)

Kdy: Duben 13th, 2012, Kategorie: Blog od
5 Responses to Etikety na sklenice
 1. ahoj . koukal jsem na tvou etiketu, je nádherná. chtěl bych taky takovou:-)). myslíš, že by to šlo? možná jsem najivní a drzí, ale chtěl jsem tě poprosit, jestli by jsi svolil (a) a pokud ano, jestli by jsi pár údajů nepředělal podle mě a neposlal na můj emil. pokud jsem urazil, omlouvám se. jsem z druhé strany republiky od chebu.

 2. etiketa super!
  az bude med, beru 2 na zkousku :)

 3. Miloslav Vonšovský
  9.9.2013 (4.03)

  Ahoj. nevím zda je to ještě aktuální, ale velmi mě zaujala tvoje etiketa. Jestli jsi ochoten něco podobného navrhnout pro naše začínající včelky ( 8 včelstev), velmi rád za návrh zaplatím. Ještě dotaz. Jak dopadly výrobní náklady v tisku??? Díky. Jsem od Čáslavi, tak si konkurovat v medu asi nebudem.

 4. Dana Konečná
  14.10.2014 (20.38)

  Dobrý den, je možné si u vás koupit etikety na med? Nebo nechat navrhnout?? Chtěla bych něco svého. Děkuji za odpověď. Konečná

 5. Dobrý den, i já jsme v květnu sháněl etikety na med a narazil jsme na http://www.etiketynamed.cz maj tam výběr z několika různých velikostí dle sklenice a obrovské množství dle mě hezkých etiket., Můžeš si nechat udělat i vlastní s vlastní fotkou. Vyzkoušel jsem na sklenici 730ml etiketu velkou s šestihranem co tam mají a vypadá to moc hezky.

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat